Навігація
Головна
Новини
Експозиції
Мистецькі виставки
Відео про нас
Статті
Бібліотека музею
Скачати книгу
Контакти

Оголошення
З 9 до 28 червня 2016р.
експонується виставка
живопису Павла Пушкарьова

З 7 до 26 червня 2016р.
експонується виставка
вишивки Макаренко Світлани
"В країні вишиваних мрій"


Ми на Facebook


Буккросинг


Музей зробив поличку
з книгами Буккросингу!


Партнери сайтуЛічильник


Круглий стіл на тему: «Вивчення спадщини В. К. Липинського – потреба часу»

 

15 квітня 2016 року в Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського, відділі Волинського краєзнавчого музею, з нагоди 134-ї річниці від дня народження В. К. Липинського, було проведено круглий стіл на тему: «Вивчення спадщини В. К. Липинського – потреба часу».

На початку відбулося вшанування пам’яті В. Липинського на місці його поховання в с. Затурці. Виступив голова місцевої Локачинської райдержадміністрації Дудечко Віктор Федорович. Він згадав як на початку 90-х розпочався рух за повернення імені великого земляка з небуття.

Вела круглий стіл Ковальчук Євгенія Іванівна – кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, доцент кафедри документознавства і музейної справи СНУ ім. Лесі Українки, м. Луцьк.

Про польсько-український діалог в контексті перекладеної на польську мову книги про В’ячеслава Липинського «Діти Яфета» говорив Вільковський Євгеніуш, доктор габілітований гуманітарних наук (історія), професор надзвичайної Державної Вищої школи ім. Папи Римського Яна Павла ІІ у м. Бяла Подляска, головний редактор культурно-громадського часопису Землі Холмської «Powinność».

«Від етики до економіки» - так назвав свій виступ Рішард Липинський, докторант Польської академії наук у Варшаві. Він запропонував утворити польсько-українське партнерство імені В’ячеслава Липинського.

Круглий стіл пройшов динамічно, у теплій, доброзичливій атмосфері. Цьому слід завдячувати колективові музею в Затурцях на чолі з Віталієм Кушніром.

 

Джерело

Програма круглого столу

 

Фото 1. У президії круголого столу, зліва на право: Євгенія Ковальчук,  Віктор Дудечко, Віталій Кушнір.

 

Фото 2. Учасники круглого столу по його завершенні.

 

Фото 3. Музей ім. В. Липинського

 


Повернутися

© Музей Гетьманства 2023. Всіх прав застережено. Копіювання матеріалів сайту заборонено.