Виставка живопису Юлії Гетьман «Цвіт папороті»

ВИСТАВКА живопису Юлії Гетьман «Цвіт папороті» (м. Луцьк)

ТРИВАТИМЕ З 05 ЛИПНЯ ДО 24 ЛИПНЯ 2011 РОКУ

У МУЗЕЇ ГЕТЬМАНСТВА

Відкриття виставки 05 липня 2011р. о 15.00
Юлія Гетьман народилася в 1961 році в м. Жовті Води, Дніпропетровської області. У 1980 р. закінчила Миргородський керамічний технікум (відділ художньої кераміки).
У 1988 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (кафедра художньої кераміки).
З 1996р. працює на кафедрі Луцького національного технічного університету. Бере участь в міських художніх виставках.
Працює в техніці станкового живопису

"Напередодні старовинного народного свята, що поринає своїм корінням у далекі язичницькі часи, свята Івана Купала, пропонується виставка робіт Юліїї Гетьман "Цвіт папороті". Художниця представляє прадавній Волинський край, край лісів і озер, край, де неходженими стежками блукала мавка, та сопілкою вигравав Лукаш, де існували та існують традиції святкування з купальським вогнищем, де дівчата спускають на водні плеса віночки долі.
Картини Юліїї Гетьман змушують поринути у святковий та казковий світ. Туди, де оживає природа, куди злітаються на картату, мов вишиванка, землю, сині птахи щастя, де можна все ж таки знайти той благородно-блакитний цвіт папороті, який за повір'ям зробить людину щасливою.
Але в чому воно - щастя? В можливості побачити далекі землі, надихнутись трепетними кроками проростання нового життя чи відчути подих бабиного літа, що сповнене тугою за жаркими днями, магічно виблискує вогниками світлячків у заростях найбільш таємничої рослини українського народу - папороті. Знайдіть свій "цвіт папороті" у картинах Юліїї Гетьман!"

Ліна Троць-Александрова
Галерея "Срібна линва".