Виставка графіки та живопису на піску Наталії Лашко "Пори року"

Наталія Лашко народилась у 1978р, в м. Києві.
Закінчила КДІДПМіД ім. М. Бойчука , 2000р.  Навчалась в Художній студії НСХУ.
На виставці  представлені роботи, виконані в техніках: живопис на піску, графіка, техніка пастелі .

Картини, малюнки, замальовки, фотороботи - різні техніки, як різні пори року, виняткові і особливі.
Зміни настроїв, фантазії, яскраві враження  нашого життя...Зима,весна,літо,осінь … довготривалість часу  і плинність миті...

Особливо цікаві роботи  художниці виконані в техніці живопису на піску :
"...я створюю свої картини на основі з піску і акрилу. Саме ця техніка допомагає мені відобразити ті відчуття життя і простору, які я відчуваю в задумі, в ідеі і образі своєі майбутньої  роботи.
Робота фарбою по шорсткій поверхні застиглого піску схожа на малювання на негрунтованій стіні , або на камені,- нагадує наскельні малюнки, як колись, в далекі часи перші люди почали висловлювати свої відчуття і бачення свого світу, коли почало народжуватись мистецтво в своєму первинному вигляді.
 Пісок є також певним символом, образом. Пісчинки – як крихти світобудови, мікрочастки, з яких утворився весь Всесвіт. Пісок – як ланка, яка поєднує людину і природу, земля по якій ми ходимо і живемо, звідки все прийшло і куди все повернеться.  Пісок – як образ сталості та мінливості часу. Моє натхнення – в природі. Не в сенсі пейзажу ,  а в сенсі всієі природи в цілому. І в людині , яка є частиною Великої природи. "

ПЕРСОНАЛЬНІ ВИСТАВКИ :

АРТ-ПРОЕКТ " СВІТ - ЦЕ МИ!" в Галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв ( м.Київ). (40 картин, виконаних в техніці «живопис на піску» (березень 2011 р.)

ВИСТАВКА : «МАЙКЛ ДЖЕКСОН. ВІВАТ,КОРОЛЬ!»,- виставка присвячена творчості відомого співака сучасності Майкла Джексона в Галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв ( м.Київ). (115 робіт,виконаних  в техніках : «живопис на піску",графіка, костюми,інсталляції, ювелірні прикраси ). (серпень-вересень 2011р. )

ЗАРАЗ ТРИВАЄ: ВИСТАВКА "МУЗИКА СЕРЦЯ". З 28 вересня 2011 р. в Школі Джазового та Естрадного Мистецтв , м. Київ, вул. Челябінська, 7-в, (ст. м. Лівобережна).На виставці представлені роботи, виконані в техніці живопису на піску.
 Роботи  художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, США, Канади, Ізраїлю, Німеччині, Франції, Італії.