Виставка живопису Тимофія Лящука "Моя Любов – Бог – Україна - Родина"

Тимофій Андрійович Лящук народився 24 березня 1929р. на Полтавщині в с. Оболонь. З раннього дитинства мріяв стати художником. Перші професійні навики взяв у Володимира Литвина, який до війни навчався у художній студії у Дніпропетровську. В 1946 році вступив до КХСШ ім.Т.Шевченка, де вчився у видатних Майстрів – Олени Яблонської та Євгена Волобуєва. У 1957 р. закінчив КДХІ майстерню Великого Майстра Василя Касіяна, і працював від ілюстрації до монументального панно, але найплідніше – у плакаті. А в 1964 році Василь Ілліч Касіян довірив Т.А.Лящуку очолити майстерню плакатного мистецтва в КДХІ. З 1969 року – заслужений діяч мистецтв, з 1979 – професор. Відпрацював Тиміш Лящук  на ниві мистецтва понад 60 років і до сьогоднішнього дня  не полишає творчої праці.