Виставка Анни Діденко "Володарі гетьманської булави"

Діденко Анна Вікторівна народилась 10 липня 1980 року в селищі Бабинці, що на Київщині. Художню освіту здобула в Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. Закінчила факультет монументально-декоративного живопису (викладачі - Бордюг О.В, Лашко В.М, Олійник О.А). Працює в техніках олійного живопису та класичного вітражу (Тіффані). Пише рідні краєвиди, квіти, портрети. Особливим  захопленням художниці є створення вітражних ламп. Працює та живе в Бородянці, має маленьку донечку.
На виставці  представлено портрети гетьманів, членів Української Гельсінкської групи, олійний  живопис, етюди, вітражні лампи  в авторській розробці та виконанні.