Виставка Анатолія Буртового до 20 річниці незалежності. Живопис, графіка.
Анатолій Буртовий

Живописець і графік. Народився 1961 року на Київщині. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі та Київському поліграфічному інституті на факультеті "Книжкова графіка". Член національної спілки художників України.

У своїй творчості сполучає традиції іконопису, українського народного мистетства школи Михайла Бойчука та його наступників. Спостерігається захоплення історичною тематикою - епохою Трипільської культури, давньоукраїнськими міфами та легендами. Не полишае також жанру побутової картини; особливо це розповідають спогади про дитинство. В останній період творчості художник надає особливе значення кольру. Стильове вирішення робіт-площинно-декоративне.

Також на виставці була презентована книга заслуженої артистки України Світлани Князєвої, присвячена творчості Анатолія Буртового "Художник я. Спалахи пам'яті".

Основні творчі виставки:
2003 р.     Персональна виставка на всеукраїнському з'їзді. Америка, Союзівка.
2002 р.     Виставка до 75-ої річниці київської області. Київ, будинок художника.
2002 р.     Персональна виставка. Посольство України в Америці. Вашингтон.
2002 р.     Персональна виставка на всеукраїнському з'їзді. Америка, Союзівка.
2002 р.     Фестиваль української культури. Америка, штат Пенсільванія.
2002 р.     Персональна виставка в Українському Професійному банку, м. Київ.
2001-2002 р.     Персональна виставка в заповіднику імені Т.Г.Шевченка. Місто Канів.
Серпень 2001 р.     Виставка присвячена 10-річниці незалежності України та 10-річниці гурту "Світовид". Музей Т.Г. Шевченка, м. Київ.
Червень 2001 р.     Виставка присвячена 60-літтю журналу "Україна". Галерея "Лавра", м. Київ.
Квітень 2001 р.     Виставка гурту "Світовид". Палац мистетцтв, м. Львів.
2000 р.     Виставка присвячена 2000-літтю Різдва Христова. Галерея спілки художників України, м. Київ.
Грудень 2000 р.     Персональна виставка. Державний будинок актора, м. Київ.
2000 р.     Виставка гурту " Cвітовид". Галерея "Лавра", м. Київ.
Квітень 2000 р.     Персональна виставка. Галерея "Мистецький курінь", м. Київ.
Квітень 2000 р.     Всеукраїнська виставка "Мальовнича Україна". Галерейні зали, м. Хмельницьк.
1999 р.     Творча поїздка до Угорщини. м. Кестхей.
1998 р.     Міжнародне трієналлє графіки м. Токіо (Японія).
1998 р.     Виставка сучасного українського мистетства. Український вільний інститут, м. Нью-Йорк (США).
Червень1998 р.     Виставка гурту "Світовид". Галерея "Мистецький курінь", м. Київ.
1998 р.     Виставка гурту "Світовид". Галерея спілки художників України, м. Київ.
Вересень 1997 р.     Персональна виставка. Галерея "Аліпій", Український дім, м. Київ.
Вересень 1994 р.     Персональна виставка. Державний музей імені Т.Г. Шевченка, м. Київ.
1993 р.     Всеукраїнська виставка "Мальовнича Україна", м. Полтава.
Лютий 1992 р.     Персональна виставка. Дім Америки, м. Київ.
1992 р.     Виставка культурно-мистецького центру українського козацтва "Посвіт".
1992 р.     Виставка , присвячена 500-річчю українського козацтва. Національний музей українського мистетства, м. Київ.
Жовтень1991 р.     Виставка "Єдність", присвячена 100-річчю переселення укрaїнців до Канади. Націонадьний музей українського мистетства, м. Київ.
1991 р.     Весняна виставка. Галерея спілки художників України, м. Київ.
Квітень 1990 р.     Республіканська виставка "Екологія". Галерея спілки художників України, м. Київ.
Грудень 1989 р.     Республіканська виставка , присвячена мистецтву книги. Галерея спілки художників України, м.Київ.
1989 р.     Виставка "Нові імена", м. Відень (Австрія).
1989 р.     Виставка "Нові імена", м. Київ.