Виставка живопису на склі Венери Сабірової "Весна, краса, сонце та я"

Люблю цей прекрасний світ, люблю творити своїми руками те, що приносить хоч маленьку радість, часточку щастя та посмішку.

Дуже хочеться нести людям ту легкість, любов, чистоту, якої достатньо в природі.

Ці почуття передала мені мама – людина добра, щира з тонким почуттям кольору та композиції.

Я називаю себе: художник в постійному творчому розвитку та невиправний оптиміст.

Моя перша вища освіта була – економічна. Але в 2008 році бажання створювати та пізнавати мистецтво підштовхнуло до вступу в Київську національну академію образотворчого мистецтва та архітектури на факультет мистецтвознавства.

Мій творчий шлях ще тільки розпочався:

• в 2010 році персональна виставка "Промінчики Сонця", в Будинку актора, м.Київ;
  • у 2012, 2013 та 2014 роках персональні виставки в Музеї гетьманства, м.Київ;
  • у 2012, 2013 в галереї "Гамма" по вул. Грушевського, 9, м.Київ;
  • у 2014 році участь у виставці "Натюрморт" в галереї "Мистець";
  • у 2014 році персональна виставка у виставковому залі ДК КПІ;

та велика кількість виставок до різних свят, вистав та концертів у місті Києві.

Мої картини знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, США, Канади, Ізраїлю.

На сьогоднішній день, мене, більш за все, приваблюють поєднання прозорості та легкості скла та веселкова виразність вітражних фарб, потужна енергетика олійних фарб. Хочу, щоб Віра, Надія та Любов переповілись через картини всім, хто дивиться на них, щоб від промінчиків сонця, які присутні в кожній моїй картині, було світло, тепло та весело.

Любові Вам, Тепла та Щастя !!!

З повагою, Венера Сабірова!