Виставка живопису Павла Пушкарьова (м. Чернівці)

Павло Пушкарьов народився у 1966 році у місті Сковородино Амурської обл. (Росія). У 1982 році вступив у Благовіщенське державне художнє училище на факультет живопису, який закінчив (з перервою на час служби у Збройних Силах) у 1988 році. В цьому році він вступив до Московського Строганівського художнього інституту.

З 1990 по 1993 рік проживав у Придністров’ї та викладав у художній школі. З 1993 року по теперішній час проживає та працює у Чернівцях.

Павло Пушкарьов – учасник багатьох обласних та республіканських художніх виставок.

Персональні виставки: у містах Благовіщинськ, Хабаровськ, Владивосток, Новосибірськ (Росія), Бендери, Тирасполь (Молдова), Чернівці, Київ (Україна). У Києві персональні виставки художника проводились у художній галереї спілки художників України, в приміщеннях Адміністрації Президента України, генеральній дирекції іноземних представництв, у Академії Міністерства внутрішніх справ України, кілька разів в Міжнародному Благодійному фонді „Духовна спадщина”. Його картини були закуплені Міністерством культури України.

Картини П. Пушкарьова знаходяться у приватних колекціях близького і дальнього зарубіжжя.