Спільна виставка живопису художньої студії при Національній спілці художників України "Мовою мистецтва"

Виставка художньої студії при Національній спілці художників України є результатом річної роботи дорослих відвідувачів студії з груп Козуба В., Якімащенко Л. і Левченка В.

16 авторів різного віку і фаху представляють своє бачення того, як можливо вписати заняття мистецтвом у життєвий ритм сучасної людини. Акварельні пейзажі, пастельні натюрморти і олійні етюди складають основу виставки і відображають різноманіття, яке можна отримати на базі класичного підходу до навчання живописом.

Художня студія НСХУ створена у 1994 році групою однодумців зі Спілки художників і вже більше 20 років поспіль відкриває свої двері як дорослим, так і дітям.  Ми вважаємо, що доросле життя не є підставою для того, аби забувати про творчі радості дитинства. І запрошуємо Вас розділити з нами цю маленьку перемогу над завантаженим графіком!

Кострикіна Я. «Дорога» (копія Крижицького К.)

Авдеев П. «Морський етюд»

Сахневич М. «Етюд із трояндами»

Бачуріна І. «Червоні троянди», пастель

Бринза А. «Шкло»