Виставка живопису Наталії Мощенко "Абетка стилю"

На виставці представлено 26 творів, виконаних змішаною технікою (в основі акварельні фарби).
Наталія Мощенко – молода талановита українська художниця. Народилася у місті Києві.
Навесні 2007 року закінчила Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука. Отримала вищу освіту за кваліфікацією “дизайнер”. У 2012 році почала активно малювати, розвиваючи свій власний стиль. З часом він отримав неофіційну назву Графері (graphairy, з англ. graphic - графіка, airy - легкий, веселий).
Цю виставку художниця присвятила своїй мамі, у якої 8 березня День народження. Презентація відбудеться саме цього дня.