Виставка Петриківського розпису Олени Ярмолюк "Квітни, Україно!"

Народилася пані Олена 24 січня 1970 р. в с. Петриківка Дніпропетровської обл. Своїм корінням пов’язана з легендарними майстрами старшого покоління Петриківського розпису. Навчалася у Дитячій художній школі ім. Т. Я. Пати. Першим учителем був Федір Панко. У 1988 р. творчий шлях продовжила ученицею експериментального цеху (вчитель – А. Пікуш).
З 1989 до 2000 р. працювала в центрі народного мистецтва «Петриківка».
Олена Ярмолюк за складом духовної наповненості – людина м’яка і поетична. Звідси особлива співуча ліричність її кольорових орнаментальних сплетінь, дивних, вишукано-витончених творів.
Майстриня втілює Петриківку на різноманітних матеріалах: папері, дереві, стінах, інтер’єрі. Улюблені сюжети: розмаїття квітів, трав - всього того, що робить неповторним та мальовничим куточком рідне Придніпров'я.
Сьогодні Олена Ярмолюк переймає досвід у відомої на весь світ майстрині Петриківського розпису Галини Назаренко. Разом майстрині розписали Петриківську каплицю біля джерела Святого Пантелеймона в селищі Хутірське Дніпропетровської обл.