Виставка робіт Оксани Гураль «Подих природи»

Оксана Гураль народилась 10 лютого 1989 р. у  Львові, де навчалась і проживає сьогодні. Закінчила дитячу художню школу ім. О. Новаківського, згодом продовжила навчання в Львівському національному лісотехнічному університеті за спеціальністю ландшафтна архітектура.

Саме навчання і вибрана спеціальність, за словами художниці, відбились на тематиці робіт. В яких основним елементом є дерево, що втілює своєрідну модель всесвіту і людини. Ототожнюється як соціум, життя, де кожен листок та квітка – це людська особистість, індивідуальність. Стилізовані квіти і листя, зображені в техніці  пуантилізм. Також, техніку, в якій виконані роботи, автор  називає  dot art, оскільки працює з рідкими акриловими фарбами, які стікають з дерев’яної палички і утворюють каплі.

Художниця-початківець, експонує другу виставку робіт яка відрізняється від попередньої яскравістю кольорів та складністю роботи. Кожна робота є неповторною та захоплює своєю унікальністю, в чому ви можете переконатись відвідавши виставку.

На виставці представлені роботи, створені за період 2014-15 років.