Виставка живопису Олександра Дмитренка "Кольорові зустрічі"

Дмитренко Олександр Іванович

Народився 2.02.1947р. в м. Лубни на Полтавщині у родині лікарів. Закінчив Лубенську художню  студію у  В.І. Семенюти.
У 1970 р. закінчив Львівський Державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (тепер  Львівська національна академія мистецтва). Керівник диплому – проф. Роман Сельский.
З 1972 р. працює на кафедрі рисунку, 1984-1994рр. на посаді завідуючого кафедри,  зараз доцент кафедри  академічного рисунку ЛНАМ. Член Національної Спілки художників України.
Учасник всеукраїнських та міжнародних художніх виставок з 1972 р. Працює в галузі станкового живопису, рисунку, акварелі та пастелі. Автор фігуративних   композицій, пейзажів та натюрмортів. Основна тематика творів – природа    Полтавщини, Карпат, Криму та мотиви архітектури Львова. Учасник  міжнародних виставок художніх пленерів: Україна, Польща, Німеччина, Угорщина,  Франція. Полотна зберігаються в музеях та приватних збірках в Україні та Європі.