Виставка художньо-образотворчого текстилю Ольги Дідківської "Мій Всесвіт - моя Україна"

Україна – це жінка,
Україна – це доля,
Україна – це мама,
Україна – це воля.
                                                         (К.Володимирський)

Ольга Дідківська, самобутня художниця, що відображає в своїх картинах нев’янучу красу жінки, щедре плодоріддя української землі. ЇЇ витвори зачаровують глядача щедрістю веселкових фарб, захоплюють радісним сприйняттям. Талант, даний Богом, - прославляти через живопис жінку, примножений величезною працею, цілеспрямованістю, благодатним духом, надав приголомшливі плоди. Роботи сповнені оптимізму, заклик - люди дивіться, наскільки прекрасні наші жінки - жінки України.
Народилася  Ольга Дідківська 9.05.1982 р. в Житомирі.
Її  уява дозволяла яскраво з особливими кольорами відображати настрій щастя у власних рукотворіннях.
Розвиток особистості знайшов втілення у подальшій професійній діяльності та творчому пошуку. Від створення звичайного повсякденного одягу до вивчення і виготовлення історичного костюма, з глибинним філософським осмисленням його, відображенням у живописі (акварель, гуаш).
Багатогранна творчість - квіти, ляльки, ікони, історичний костюм, вишивка, аплікація - це неповний перелік рукоділля майстра, свідчення бажання творити в руслі чистоти, радості, світла.