Виставка добрих іграшок від Світлани Демчук "Ластівка" (м.Київ)

"Що сниться Вашим дітям? Теплі, затишні чи стривожені сни?

Більшість батьків відчувають і розуміють причину дитячої тривоги. Тому створюють діткам затишок, оточують їх добром та лагідністю. І звісно в цьому їм допомагають іграшки. Саме тому Світлана Демчук створила цілу колекцію добрих іграшок під назвою "Ластівка".

Майстриня Світлана Демчук для виготовлення своїх іграшок використовує текстильні, екологічні матеріали. Кожна іграшка - оригінальна фантазія майстрині, що віддзеркалює її доброту, духовність та дитячу наївність.

Демчук Світлана Іванівна народилася у 1972 році в м. Заліщики на Тернопільщині. В 1997р. закінчила Київський Державний інститут
Культури за фахом «Народна художня творчість». Працювала у ЦКПД Збройних Сил України, Музеї гетьманства, Центральному парку культури і мистецтв м. Києва, закладах освіти. З 1999 року керівник та режисер Музичного театру «Намисто». Саме робота з дітьми надихнула на створення іграшок ручної роботи.