Навігація
Головна
Новини
Експозиції
Мистецькі виставки
Відео про нас
Статті
Бібліотека музею
Скачати книгу
Контакти

Оголошення
З 9 до 28 червня 2016р.
експонується виставка
живопису Павла Пушкарьова

З 7 до 26 червня 2016р.
експонується виставка
вишивки Макаренко Світлани
"В країні вишиваних мрій"


Ми на Facebook


Буккросинг


Музей зробив поличку
з книгами Буккросингу!


Партнери сайтуЛічильник

 

 

16 жовтня 2015 р. в конференцзалі Музею гетьманства була проведена всеукраїнська науково-практична конференція «Гетьман Петро Дорошенко та його доба в Україні, приурочена до 350-ї річниці початку гетьманування Петра Дорошенка, з ініціативи В.В.Кривошеї та на вшанування його світлої пам’яті».

 

 

 

 

 

 

Організаторами конференції виступили Музей гетьманства, Гетьманський фонд Петра Дорошенка, Науково-дослідний інститут козацтва Інституту історії України НАН України, Історичний факультет уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та безпосередньо д.і.н. Луняк Євген Миколайович. Ідея проведення такої конференції виникла одночасно і незалежно в декількох людей, ще на початку 2015 р. І завдяки Володимиру Володимировичу Кривошеї, всі ці люди зустрілися в Музеї гетьманства.

Конференція знайшла широке коло бажаючих взяти участь як серед науковців та дослідників України, так і закордонних вчених.

У роботі конференції взяли участь доктори та кандидати історичних наук: Мицик Ю. А., Чухліб Т. В., Ковалевська О. О., Кривошея І. І., Вирський Д. С., Лепявко С. А., Луняк Є. М., Ситий І.М., Степенькін С.Ю., Фігурний Ю.С., Кондратьєв І.В., Руденко А.С., Тарасенко І.Ю. та багато краєзнавців, дослідників, аспірантів, студентів. На конференцію були подані цікаві наукові доповіді які висвітлюють політичну, військову та господарську діяльність гетьмана Петра Дорошенка, добу його правління, розкривають особисті та родові якості, а також були представлені нові дослідження щодо роду Дорошенків і його визначних нащадків.

Окрему подяку музей висловлює д.і.н. Євгену Луняку та президенту Гетьманського фонду Петра Дорошенка  - Олексію Дорошенку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Музей Гетьманства 2019. Всіх прав застережено. Копіювання матеріалів сайту заборонено.